The Medium

 

در جریان نمایش بازی های کنسول ایکس باکس، استودیو بلوبر تیم ( Bloober Team) از یک بازی جدید رونمایی کرد. این بازی The Medium نام داشت. مدیوم توانست با سبک و گیم پلی خود توجه بسیاری را جلب خود کند.

این بازی همانطور که پیداست در ژانر وحشت میباشد و بتوان آنرا در نگاه اول شبیه به بازی Silent Hill دانست. بازی مدیوم همانطور که از اسمش مشخص است درباره ی زنی است که یک واسطه روحی است. معنای مدیوم هم همین است. او قدرت این را دارد که بین دنیای انسان ها و ارواح ارتباط برقرار کند.
در بازی مدیوم، شما میان کلیساهایی میروید که محیطی قدیمی و بسیار ترسناک دارند. شخصیت ما در این بازی تصاویر اذیت کننده ای از مرگ یک نوزاد را میبیند و به دنبال یافتن جواب، به یک استراحتگاه رفته و به دنبال حل معما خواهد بود. بازی مدیوم یک تجربه متفاوت برای کاربران رقم خواهد زد. شما باید خود را به جای یک شخص با قدرت های ماورایی بگذارید که توانایی ارتباط با عالم ارواح را دارد. این بازی به گفته سازندگان میتواند یک تجربه کاملا جدید را برای بازیکنان فراهم میکند.
اخیرا بازی The Medium برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر شده است. در ادامه میپردازیم به نمرات منتقدین برای این بازی. با ما همراه باشید.

نمره متوسط بازی The Medium برای Ps5 

بازی The Medium تا دیروز در انحصار پی‌سی و ایکس‌باکس بود. اما امروز همانطور که سازندگان قول داده‌ بودند برای پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر شد و مورد نقد منتقدین قرار گرفت.
نمره برخی از منتقدین:
  • > God is a Geek: 90
  • > Push Square: 80
  • > PlayStation Universe: 60
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.