Xbox

Xbox. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد ایکس باکس و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت ایکس باکس هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.

اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند.

همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.

اکنون قابلیت جدید به نسل نهم ایکس باکس اضافه شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

نام این قابلیت Dev Mode است. شما با پرداخت ۲۰ دلار میتوانید این ویژگی را بر روی ایکس باکس خود فعال کنید. شما با Dev Mode میتوانید از شبیه ساز تمام کنسول های قدیمی بهره ببرید. این شبیه ساز ها شامل گلتفرم های زیر میشود:

سونی: PS 1 و PS 2 و PSP

نینتندو: DS و GB و Wii و GCN و N64

سگا: Genesis و Sega Saturn و Dreamcast

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.