Warcraft

 

شاید بسیاری از شما با نام Warcraft آشنایی داشته باشید. عنوانی که از زمان انتشار تا به کنون توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. بازی های خاطره انگیز. خط داستانی فوق العاده و سبک بازی عالی آن. همه دست به دست هم دادند تا این عنوان را به یکی از بهترین ها تبدیل کند.

بازی های وارکرفت در ابتدا به سبک استراتزیک بیسیک بودند. یعنی شما باید بیس یا همان مقر خود را ساخته و با استفاده از سربازان و نیروها و آپگرید ها قوی تر شوید. در این بازی ها در ایتدا با چهار نژاد از موجودات روبرو هستیم. انسان ها، ارک ها، آندد ها و الف ها. نژاد های دیگری هم وجود دارند همانند ترول ها یا دورف ها که این نژاد ها زیر گروه نژاد های اصلی میباشند. اما در وارکرفت فروزن ثرون ( Frozen Throne) نژاد جدیدی به نام Naga را خواهید دید.

بعد از مدتی سبک بازی های وارکرفت تغییر اساسی کرد. این تغییر با آمدن بازی های World Of warcraft یا wow همراه بود. دیگر خبری از آن سبک همیشگی نبود. شما در سبک جدید وارکرفت باید هیرو یا همان قهرمان خود را بسازید و با آن به انجام ماموریت ها بپردازید تا لول شما بالاتر برود و قویتر شوید.

البته اخیرا کمپانی Blizzard نسخه ی ریمستر از Warcraft III منتشر کرد. اما این نسخه ها آنطور که توقع میرفت با استقبال روبرو نشدند. همچنان تمام توجه کاربران به بازی های wow میباشد.

در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره WOW. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

World Of Warcraft Burning Crusade Classic

به تازگی عنوان world Of Warcraft: Burning Crusade Classic معرفی شد. این پکیج گسترش دهنده در ابتدا در سال ۲۰۰۷ معرفی شد. قرار است که به عنوان بخشی از وارکرفت کلاسیک در سال جاری میلادی منتشر شود. محتوای تدریجی این بسته به تدریج در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.