کمپانی Bethesda

شاید تا کنون نام کمپانی بتزدا یا همان Bethesda را شنیده باشید. این کمپانی، یکی از موفق ترین کمپانی ها در زمینه ساخت بازی در چند سال اخیر بوده است. گیم پلی های جذاب، گرافیک های عالی و سبک بازی های پرطرفدار. همه دست به دست هم داده اند تا کمپانی بتزدا تبدیل به یکی از بهترین ها و البته پرطرفدار ترین ها در بین بازی ساز های جهان شود.

اگر بخواهیم به مواردی از ساخته های بتزدا اشاره کنیم، میتوانیم بازی های زیر را نام ببریم. بازی های Fallout، The Evil Within، Doom Eternal، Dishonored و The Elder Scrolls همه ی این بازی های پر طرفدار و محبوب، از این کمپانی می باشند.

اکنون طبق ادعای مایکروسافت، قرار است در آینده بازی های این کمپانی، ابتدا برای ایکس باکس منتشر شوند. یا اینکه با یک حالت بهتر و یا حتی با بهترین حالت برای کنسول ایکس باکس منتشر شوند.

رئیس امور مالی مایکروسافت در مصاحبه ای اعلام کرد که قرار است این کار را در مدت زمان طولانی انجام دهند. هدف از این کار این است که بازی های کمپانی Bethesda، در ابتدا و یا با بهترین حالت برای ایکس باکس منتشر شود. این کار میتواند تجربه ای متفاوت برای کاربران رقم بزند.

اقای فیل اسپنسر در گذشته بیان کرده بود پلتفرم های آینده این کمپانی مورد بررسی قرار خواهند گرفت. اکنون باید تا نهایی شدن خرید Bethesda توسط مایکروسافت صبر کرد. تا آن موقع هم وضعیت انتشار بازی های این کمپانی، مشخص نخواهد بود. ممکن است که این اتفاق در سال ۲۰۲۱ رخ بدهد.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.