ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به بازی های جدید سرویس ایکس باکس لایو گلد. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین جدید سرویس Xbox Live Gold برای ماه نخست سال ۲۰۲۳

طی روزی که گذشت، شرکت مایکروسافت لیست بازی های سرویس ایکس باکس لایو گلد را معرفی کرد که شامل دو عنوان زیر خواهد بود:

  • > Iris Fall
  • > Autonauts

عنوان ماجراجویی فکری Iris Fall، از بازه زمانی ۱۱ دی ماه تا ۱۱ بهمن ماه قابل دریافت میباشد . بازی Autonauts نیز که یک بازی شبیه ساز میباشد، در بازه ۲۶ دی ماه تا ۲۶ بهمن ماه در دسترس خواهد بود. قیمت هر دوی این عناوین در حالت عادی ۱۹٫۹۹ دلار میباشد که برای کاربران سرویس لایو گلد و همچنین گیم پس آلتیمیت به صورت رایگان در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.