Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی های Call Of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2. در ادامه با ما همراه باشید.

تریلر دو نسل Modern Warfare 2 و Warzone 2 سری بازی های کالاف دیوتی منتشر شد

پس از مدتی انتظار و همچین تاخیر، بالاخره به تاریخ عرضه فصل دوم Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2 رسیدیم. فصل دوم این بازی ها فردا یعنی ۲۶ بهمن ماه در دسترس قرار خواهد گرفت و کاربران میتوانند آنرا دریافت کنند. اکنون شرکت اکتیویژن، تریلری را از این فصل منتشر کرده است که در پایین همین قسمت به آن میپردازیم.

از مهم ترین چیز های جدیدی که در این فصل شاهد خواهیم بود، مپ Ashika Island میباشد که حالت Resurgence را به همراه خواهد داشت. این مپ در واقع یک نقشه کوچک برای جنگ های سریع و نزدیک میباشد که بازیکنان در آن شاهد درگیری و اکشن زیادی خواهند بود. تفاوت حالت Resurgence و Battle Royale نیز در این است که در حالت بتل رویال اگر کشته شوید، در زندان Gulag ریسپان خواهید شد که در آنجا باید با نبرد های سخت و تن به تن پیروز شوید تا مجددا زنده شوید. اما در حالت Resurgence اگر تنها یکی از هم تیمی های شما زنده باشد، شما نیز پس از مدت مشخصی زنده خواهید شد.

علاوه بر این مورد Activision اعلام کرد که بازیکنان در این فصل شاهد انواع رویداد های عمومی، قرار داد و اپراتور جدید، محل پرواز برای پهباد و تعدادی افزونه جدید دیگر خواهند بود.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.