pubg Mobile

pubg Mobile یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در این بازی به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

مدتی بود که افراد زیادی پابجی موبایل را متهم به دزدی میکردند. در برخی کشور ها معتقد بودند که پابجی موبایل، داده های کاربران را می دزدد. این اتهامات باعث شدند پابجی موبایل ضرر های چند میلیارد دلاری را تجربه کند. در هند نیز این اتفاقات افتاد.

پس از مذاکراتی که با کشور هند اتجام شد، قرار شد که دیگر pubg mobile زیر نظر شرکت تنسنت (Tencent) نباشد. البته فقط در هند. قرار شد که از این به بعد این بازی توسط شرکت Krafton، در هند به فعالیت خود ادامه دهد.

شرکت Krafton هم برای جلوگیری از اشتباهات گذشته با مایکروسافت وارد مذاکره شده است. این مذاکرات در جهت بهبود سرور ها و اطمینان کاربران از آنها میباشد. بنابراین از این به بعد، سرور های هند زیر نظر مایکروسافت خواهد بود.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.