Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

پکیج الحاقی جدید الدن رینگ تحت عنوان Shadow of The Erdtree منتشر شد

بی شک عنوان Elden Ring یکی از موفق بازی های سال گذشته تا کنون به شمار میرود. عنوانی که توانست جوایز و رکورد های بسیاری را تصاحب کند و همه حتی استودیو Fromsoftware را نیز غافلگیر کند.

مدتی بود که خبر از انتشار پکیجی جدید برای عنوان الدن رینگ به گوش میرسید و اخبار و شایعات زیادی راجع به آن وجود داشت. اما اخیرا استودیو Fromsoftware با انتشار یک بسته الحاقی جدید به تمام این اخبار پایان داد.

این پکیج Shadow of The Erdtree نام دارد و در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از آن وجود ندارد و حتی مشخص نیست که زمان عرضه آن چه موقع میباشد. تنها میدانیم که برای پلتفرم های PC، Xbox Series S & X، Xbox One و PlayStation 4 & 5 منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.