Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

آمار نیمه کاره رها شدن و همچنین تمام کردن الدن رینگ بین بازی سال ۲۰۲۲ از همه بیشتر میباشد

اخیرا آمار جالبی درباره عنوان محبوب Elden Ring منتشر شد که در نوع خود قابل توجه بود. این آمار نشان میدهد که بیشترین آمار نیمه کاره رها شدن و همچنین بیشترین آمار تمام کردن یک بازی توسط کاربران، به این عنوان تعلق دارد.

بر اساس آماری که وبسایت HowLongToBeat منتشر کرد، تا کنون ۶۰۰۰ نفر از کاربران این بازی را تمام کردند و دست کم ۲۶۱ نفر نیز این بازی نیمه کاره رها کردند. این آمار نسبت به مابقی بازی های سال ۲۰۲۲ بسیار بیشتر میباشد که گویای جذاب بودن و البته سختی این بازی است. به طوری که بسیاری از کاربران آنرا طاقت فرسا خطاب میکنند.

بر اساس این آمار، عناوین Stray با ۴۰۰۰ کاربر در رده دوم و Pokemon Legends: Arceus با ۲۵۰۰ کاربر در رده سوم قرار دارند. اما این تنها آماری نبود که منتشر شد و در کنار آن، بیشترین زمان سپری کردن در یک بازی نیز مشخص شد که در بین تمامی بازی های سال ۲۰۲۲، باز هم Elden Ring در رتبه اول قرار گرفت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.