بازی Godfall

بازی Godfall را میتوان اولین بازی انحصاری نسل جدید کنسول های سونی یعنی پلی استیشن ۵ دانست. میتوان جزئیاتی از گیم پلی و گرافیک نسل جدید را در این بازی مشاهده کرد.

گادفال قرار است توسط Counter Play ساخته شود. استودیویی که کیک استارتری Deulyst را برعهده داشته است. بازی ای که در سه سال اخیر توانسته است جایگزینی برای The Elder Scrolls: Legends باشد. اما بازی گادفال به کل متفاوت خواهد بود.
این بازی یک بازی فانتزی اکشن نقش آفرینی خواهد بود که در آن به شدت به سبک مبارزات تن به تن و شمشیری اهمیت داده شده است. کانترپلی میخواهد با ترکیب عناصر اکشن و نقش آفرینی با سبک سوم شخض، یک تجربه ی جدید را برای کاربران بوجود بیاورد.
سازندگان بازی گادفال آنرا یک بازی “لوتر _ اسلشر” میدانند. همچنین مدیرعامل کانترپلی معتقد است که این بازی میتواند برای تمامی کاربران پلی استیشن ۵ جالب باشد.
مدیر عامل کانترپلی اینگونه میگوید که: یک بازی شوتر – لوتر و کو اپ مانند بوردرلندز را تصور کنید اما این یک بازی لوتر – اسلشر کو اپ است که در یک محیط جدید و جدی تر دنبال میشود. محیطی که پر از شوالیه های قهرمان و جادو های باستانی است.
به تازگی خبری جدید راجع به بازی Godfall منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

 گادفال برای پلی‌ استیشن ۴ در وبسایت رده بندی PEGI ثبت شد

بازی Godfall ابتدا برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵ منتشر شده بود.این اثر استودیو Counterplay Games به تازگی در وبسایت رده بندی سنی برای پلی‌ استیشن ۴ به ثبت رسیده است. هنوز به صورت رسمی این بازی برای پلتفرم‌های دیگری معرفی نشده است. باید دید که در آینده برای دیگر کنسول ها هم در دسترس خواهد بود یا خیر
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.