Star Wars

  نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است. پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این بازی زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست. نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند. نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند. در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نسخه Squadron 42 بازی Star Wars. در ادامه با ما همراه باشید.            

عنوان Squadron 42 جنگ ستارگان تا ۱ یا ۲ سال آینده منتشر نخواهد شد

استودیو Cloud Imperium Games که در حال توسعه عناوین Squadron 42 و Star Citizen می‌باشد اطلاعات جدید از روند توسعه Star Wars Squadron 42 منتشر کرد.
تیم توسعه‌ دهنده این بازی عنوان کرد که تا عرضه کامل بازی احتمالا ۱ یا ۲ سال دیگر باید صبر کرد.
نسخه بتا این عنوان قرار بود در اواخر سال ۲۰۲۰ در دسترس باشد. اما به دلیل شیوع ویروس کرونا شاهد طولانی‌ تر شدن روند ساخت بازی بودیم.
    شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.