بازی Forza

اگر از علاقه مندان به سبک ریسینگ هستید، حتما تا کنون نام سری Forza را شنیده اید. این عنوان یکی از بهترین و موفق ترین انحصاری های مایکروسافت است. شاید بتوان آنرا در کنار سری بازی های Halo، بهترین بازی های مایکروسافت دانست.

بسیاری در نحوه تلفظ اسم این بازی اشتباه میکنند. به اشتباه فکر میکنند که نام صحیح آن فورزا است. اما اینطور نیست. Forza یکی کلمه ایتالیایی است که تلفظ آن “فورتزا” میباشد.
سری بازی های فورتزا شامل دو مدل میباشند. Motorsport و Horizon. در هر دوی این نسخه ها شاهد گرافیک و گیم پلی فوق العاده ای هستیم. در نسحه Motorsport، شما فقط داخل پیست هستید و همانند یک راننده در مسابقات پیست های معروف شرکت میکنید. اما سری Horizon یک بازی ریسینگ open world میباشد که در آن میتوانید در مسابفات خیابانی شرکت کنید.

در نسل آخر سری Horizon بازی فورتزا، شاهد تغییرات بسیاری هستیم. هم در بخش کیفیت و هم در بخش حزئیات و گیم پلی. اضافه شدن درگ، تغییر فصل بازی و آب و هوای متنوع، امکان خرید خانه به عنوان گاراژ شخصی و بسیاری دیگر. با توجه به آپدیت های این بازی که گاهی اوقات ماشین های جدید برای کاربران دارند، این بازی هم اکنون بیش از ۵۰۰ مدل ماشین مختلف دارد. فورتزا هورایزن ۵ از زمان انتشارش تا کنون توانسته است در رنک اول بهترین بازی های ریسینگ باشد.
در برخی آپدیت هایی که برای بازی Forza Horizon 5 منتشر میشود، مسابقات و مود های جدیدی هم به این بازی اضافه میشود. در بعضی از آنها میتوانید با دوستان خود به صورت آنلاین به رقابت بپردازید و بیش از پیش از بازی لذت ببرید.
با رونمایی از نسخه جدید فورتزا هورایزن یعنی Forza Horizon 5 این بازی همانطور که انتظار میرفت توانست تمام بیننده ها را مجذوب خود کند و درخشان ظاهر شود.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Forza Horizon 5. در ادامه با ما همراه باشید.

رونمایی از مپ دی ال سی Rally Adventure فورتزا هورایزن ۵

به تازگی استودیو PlayGround Games از دومین پکیج الحاقی Forza Horizon 5 تحت عنوان Rally Adventure رونمایی کرد که شامل یک تصویر کامل از مپ این حالت میباشد.

چندی پس از انتشار فورتزا هورایزن ۵ با نقشه مکزیک که استقبال زیادی از آن شد، اولین پکیج این بازی تحت عنوان Hot Wheels عرضه شد که توانست محبوبیت بالایی میان طرفداران کسب کند. اکنون با خبر انتشار دومین پکیج این بازی به نام Rally Adventure، انتظار ها بیش از پیش شده است.

استودیو PlayGround Games با انتشار یک تصویر، از مپ کامل این DLC رونمایی کرد. این استودیو پیش تر اعلام کرد که منطقه جدید شامل چندین موقعیت مکانی جذاب از جمله معدن متروکه، دهانه ها، مسیر های جنگلی و همچنین یک جنگل نحل کاملا قابل تحریب خواهد بود که همگی در این DLC قابل دسترسی خواهند بود.

دی ال سی Rally Adventure در تاریخ ۹ فروردین ماه ۱۴۰۲ برای تمامی پلتفرم های Xbox One، Xbox Series S/X و PC منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.