پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

به تازگی اخباری راجع به محتویات جدید Pubg Mobile منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

محتویات جدید Pubg Mobile

یکی از ویژگی های جدید این است که در آپدیت ۱٫۲ اسلحه جدیدی اضافه خواهد شد. این اسلحه Famas نام دارد و از رده AR و مخصوص مپ لیویک خواهد بود. این آپدیت در تاریخ ۲۳ دی ماه به بازی اضافه خواهد شد.

ویژگی دیگر، اضافه شدن اولین اسکین قابل ارتقا Mini14 برفی به بخش آزمایشگاه Pubg Mobile است. گردونه مربوطه امروز یعنی ۲ ژانویه ساعت ۳:۳۰ اضافه میشود.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.